• Marzec w świetlicy

Marzec minął nam w klimacie zbliżających się Świąt Wielkanocnych, a wykonane przez nas prace ozdobiły nasza szkołę. Zobaczcie sami!

Luty w świetlicy

W tym miesiącu działo się wiele! Było bardzooooo twórczo i... i słowa nie są w stanie opisać tego co się działo, więc zerknijcie na fotorelacje. Nasze uśmiechnięte miny i przepiękne prace mówią wszystko.

WARSZTATY KRAWIECKIE

DZIEŃ KOTA

GIPSOWE KUBKI

MALOWANIE NA FOLIOWYCH KOSZULKACH

Twórczy tydzień

Każdy kto śledzi losy naszych szkolnych świetliczaków wie, że najbardziej uwielbiają różnego rodzaju aktywności plastyczne. Zwłaszcza te podczas, których wykorzystujemy stare niepotrzebne rzeczy. Tym razem w ręcę dziacików wpadły stare płyty CD. A co z tego wyszło, możecie zobaczyć w poniższej galerii.

W końcu wszystkie świetliczaki doczekały się powrotu do szkoły i świetlicy. Iście zimowa pogoda pozwala nam spędzać popłudniowy czas na ulubionych zbawach ze śniegiem. Na naszym szkolnym boisku zdążyliśmy urządzić bitwę na śnieżki, zbudować bałwana i zrobić mnóstwo aniołków na puszystym śniegu. Zimo zostań z nami jak najdłużej!

12 miesięcy w świetlicy

Zapraszamy do wyjątkowej galerii sztuki! Przedstawiamy prace plastyczne w szkolnej świetlicy zdalnie i stacjonarnie - malowanie przez folię spożywczą i nie tylko!